filsdesoupe

filsdesoupe
Movie Buff - 170 Film Ratings
Member Since: 08 Dec 2015
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

51% Waiting for 'Superman' (2010) - Rated 08 Dec 2015
51% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 08 Dec 2015
10 96% Whiplash (2014) - Rated 08 Dec 2015
80% Where the Wild Things Are (2009) - Rated 08 Dec 2015
80% The Game (1997) - Rated 08 Dec 2015
80% I'm Here (2010) - Rated 08 Dec 2015
80% Her (2013) - Rated 08 Dec 2015
80% Human Nature (2001) - Rated 08 Dec 2015
10 96% Adaptation. (2002) - Rated 08 Dec 2015
10 96% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 08 Dec 2015