finkymalinky

finkymalinky
Movie Buff - 427 Film Ratings
Member Since: 24 Nov 2006
Location: Lima, oh, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 44% Cruel Intentions (1999) - Rated 26 Nov 2006
84 65% Gladiator (2000) - Rated 26 Nov 2006
77 41% Resident Evil: Apocalypse (2004) - Rated 26 Nov 2006
45 6% Dude, Where's My Car? (2000) - Rated 26 Nov 2006
81 59% Pleasantville (1998) - Rated 26 Nov 2006
85 69% What About Bob? (1991) - Rated 26 Nov 2006
80 54% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 26 Nov 2006
59 10% Beerfest (2006) - Rated 25 Nov 2006
95 94% An Inconvenient Truth (2006) - Rated 25 Nov 2006
79 48% Tape (2001) - Rated 25 Nov 2006