fiona

fiona
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 28 Jul 2014
Location: izmir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: lawyer

more Recent Ratings

66 43% A Christmas Carol (2009) - Rated 14 Sep 2014
42 6% Ghost Rider (2007) - Rated 14 Sep 2014
72 64% Nine Lives (2005) - Rated 14 Sep 2014
70 57% Rumba (2008) - Rated 14 Sep 2014
64 35% Mystic Pizza (1988) - Rated 14 Sep 2014
74 71% Platoon (1986) - Rated 14 Sep 2014
68 49% Fargo (1996) - Rated 14 Sep 2014
66 43% Enemy at the Gates (2001) - Rated 14 Sep 2014
71 61% Please Give (2010) - Rated 14 Sep 2014
73 68% 127 Hours (2010) - Rated 14 Sep 2014