fipsut

fipsut
Film Freak - 676 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 61% Paycheck (2003) - Rated 15 Oct 2014
60 11% 101 Dalmatians (1961) - Rated 15 Oct 2014
70 29% Mr. Deeds (2002) - Rated 15 Oct 2014
70 29% Basic Instinct (1992) - Rated 15 Oct 2014
60 11% Numb (2007) - Rated 15 Oct 2014
70 29% Wayne's World 2 (1993) - Rated 15 Oct 2014
100 97% Hard Candy (2006) - Rated 15 Oct 2014
80 61% Children of Men (2006) - Rated 15 Oct 2014
90 86% The Return (2003) - Rated 15 Oct 2014
90 86% 28 Days Later (2002) - Rated 15 Oct 2014