Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
firat

Flick Fan - 41 Film Ratings

Member Since: Nov 6, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
86 65% Memento (2001) - Nov 06, 2019
87 71% Sherlock Holmes (2009) - Nov 06, 2019
87 71% The Conjuring (2013) - Nov 06, 2019
84 48% The Wolf of Wall Street (2013) - Nov 06, 2019
89 82% Logan (2017) - Nov 06, 2019
90 87% Naruto: Shipp├╗den (2007) - Nov 06, 2019
95 98% Death Note (2006) - Nov 06, 2019
85 57% The Dark Knight Rises (2012) - Nov 06, 2019
89 82% Inception (2010) - Nov 06, 2019
85 57% Taxi Driver (1976) - Nov 06, 2019