firatdogan

firatdogan
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 02 Jun 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 30% Bir Zamanlar Anadolu'da (2011) - Rated 02 Jun 2019
75 15% La Haine (1995) - Rated 02 Jun 2019
85 55% Abluka (2015) - Rated 02 Jun 2019
87 75% Tepenin Ardi (2012) - Rated 02 Jun 2019
95 95% Sarmaşık (2015) - Rated 02 Jun 2019
80 30% Sibel (2018) - Rated 02 Jun 2019
60 5% Yuva (2018) - Rated 02 Jun 2019
85 55% Sonbahar (2008) - Rated 02 Jun 2019
85 55% Körfez (2017) - Rated 02 Jun 2019
90 85% Tereddut (2016) - Rated 02 Jun 2019