firt

firt
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 20 Oct 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 77% Django Unchained (2012) - Rated 08 Dec 2018
89 63% The Hateful Eight (2015) - Rated 07 Dec 2018
89 63% Çogunluk (2010) - Rated 21 Nov 2018
88 56% Belgica (2016) - Rated 09 Nov 2018
88 56% Soul Kitchen (2009) - Rated 09 Nov 2018
90 77% Climax (2018) - Rated 08 Nov 2018
90 77% The Truman Show (1998) - Rated 05 Nov 2018
85 42% Rubber (2010) - Rated 05 Nov 2018
30 2% Maskeli Besler: Kibris (2008) - Rated 20 Oct 2018
88 56% Jumanji (1995) - Rated 20 Oct 2018