fishribbon

fishribbon
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 13 Jan 2018
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 87% Batman Returns (1992) - Rated 13 Jan 2018
75 60% Cosmos: A SpaceTime Odyssey (2014) - Rated 13 Jan 2018
80 70% Interstellar (2014) - Rated 13 Jan 2018
70 45% Brickleberry (2012) - Rated 13 Jan 2018
70 45% Mr. Pickles (2013) - Rated 13 Jan 2018
70 45% The Orville (2017) - Rated 13 Jan 2018
90 87% Rick and Morty (2013) - Rated 13 Jan 2018
75 60% Mars (2016) - Rated 13 Jan 2018
95 97% Black Mirror (2011) - Rated 13 Jan 2018
85 77% The Walking Dead (2010) - Rated 13 Jan 2018