fitterhapier

fitterhapier
Flick Fan - 85 Film Ratings
Member Since: 08 Jul 2013
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 16% Yeralti (2012) - Rated 09 Jul 2013
84 47% Alphaville (1965) - Rated 08 Jul 2013
86 52% Bizim Buyuk Caresizligimiz (2011) - Rated 08 Jul 2013
76 20% Cloud Atlas (2012) - Rated 08 Jul 2013
90 72% I Killed My Mother (2009) - Rated 08 Jul 2013
68 9% Knocked Up (2007) - Rated 08 Jul 2013
30 0% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 08 Jul 2013
84 47% 50/50 (2011) - Rated 08 Jul 2013
80 35% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 08 Jul 2013
79 32% Paranoid Park (2007) - Rated 08 Jul 2013