flaneur_

flaneur_ii
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 17 May 2016
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 1% But I'm a Cheerleader (2000) - Rated 17 May 2016
84 24% Interview (2003) - Rated 17 May 2016
91 80% Atlantic City (1980) - Rated 17 May 2016
86 36% Only Yesterday (1991) - Rated 17 May 2016
87 46% Some Kind of Wonderful (1987) - Rated 17 May 2016
96 96% Naked (1993) - Rated 17 May 2016
87 46% Sea of Love (1989) - Rated 17 May 2016
94 91% Groundhog Day (1993) - Rated 17 May 2016
84 24% What About Bob? (1991) - Rated 17 May 2016
86 36% Domain of Murder (1992) - Rated 17 May 2016