FlapShatner

flapshatner
Movie Buff - 225 Film Ratings
Member Since: 28 Feb 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45 11% Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Rated 28 Feb 2021
30 6% Reign of Fire (2002) - Rated 28 Feb 2021
79 35% Bridesmaids (2011) - Rated 28 Feb 2021
90 59% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 28 Feb 2021
96 82% My Cousin Vinny (1992) - Rated 28 Feb 2021
90 59% Army of Darkness (1993) - Rated 28 Feb 2021
98 92% North by Northwest (1959) - Rated 28 Feb 2021
85 46% John Carter (2012) - Rated 28 Feb 2021
45 11% Dan in Real Life (2007) - Rated 28 Feb 2021
0% 13 Going on 30 (2004) - Rated 28 Feb 2021