fleurquin

fleurquin
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2014
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 79% Intouchables (2011) - Rated 23 Jul 2015
75 17% Mulholland Drive (2001) - Rated 23 Jul 2015
82 48% Se7en (1995) - Rated 23 Jul 2015
80 39% Uzak (2002) - Rated 23 Jul 2015
86 60% Barton Fink (1991) - Rated 22 Jul 2015
95 92% 12 Angry Men (1957) - Rated 22 Jul 2015
85 57% Ip Man (2008) - Rated 22 Jul 2015
87 64% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 22 Jul 2015
75 17% Alien (1979) - Rated 22 Jul 2015
90 79% Agora (2009) - Rated 22 Jul 2015