flhpd

flhpd
Movie Buff - 141 Film Ratings
Member Since: 14 Nov 2013
Location: VA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

48 17% On the Road (2012) - Rated 25 Mar 2014
96 99% WALL·E (2008) - Rated 03 Feb 2014
74 29% Chicago (2002) - Rated 03 Feb 2014
93 97% Gravity (2013) - Rated 03 Feb 2014
56 18% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 28 Dec 2013
82 62% Frozen (2013) - Rated 28 Dec 2013
86 85% The Company of Wolves (1984) - Rated 20 Dec 2013
77 37% We're Back! A Dinosaur's Story (1993) - Rated 17 Dec 2013
86 85% The Croods (2013) - Rated 07 Dec 2013
81 58% A Dangerous Method (2011) - Rated 05 Dec 2013