FlickChick

flickchick
Flick Fan - 99 Film Ratings
Member Since: 04 Apr 2018
Location: USA

more Recent Ratings

Check out FlickChick's...

85 75% The Big Short (2015) - Rated 05 Apr 2018
56 12% Avatar (2009) - Rated 05 Apr 2018
77 45% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 05 Apr 2018
80 59% 12 Monkeys (1995) - Rated 05 Apr 2018
80 59% Sherlock Holmes (2009) - Rated 05 Apr 2018
79 51% Inception (2010) - Rated 05 Apr 2018
78 48% Lawless (2012) - Rated 05 Apr 2018
78 48% Ratatouille (2007) - Rated 05 Apr 2018
50 8% Alice in Wonderland (2010) - Rated 05 Apr 2018
45 5% The Last Airbender (2010) - Rated 05 Apr 2018