flindenboim

flindenboim
Movie Buff - 226 Film Ratings
Member Since: 08 Oct 2011
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% Bao (2018) - Rated 17 Sep 2019
100 97% The Gatekeepers (2012) - Rated 20 Apr 2013
95 91% Before Sunset (2004) - Rated 14 Oct 2012
85 62% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 20 Feb 2012
100 97% Memento (2001) - Rated 20 Feb 2012
85 62% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 20 Feb 2012
80 44% Groundhog Day (1993) - Rated 20 Feb 2012
80 44% Lethal Weapon 4 (1998) - Rated 20 Feb 2012
85 62% Reservoir Dogs (1992) - Rated 20 Feb 2012
85 62% Outbreak (1995) - Rated 20 Feb 2012