FlippyZA

flippyza
Movie Buff - 174 Film Ratings
Member Since: 22 Nov 2023
Location: London, UK

more Recent Ratings

90 96% Gonjiam: Haunted Asylum (2018) - Rated 07 Dec 2024
75 45% The Substance (2024) - Rated 03 Nov 2024
60 16% The Shrine (2010) - Rated 26 Oct 2024
75 45% The House of the Devil (2009) - Rated 26 Oct 2024
70 28% How to Lose Friends & Alienate People (2008) - Rated 26 Oct 2024
60 16% Thirteen Ghosts (2001) - Rated 26 Oct 2024
75 45% Happy Gilmore (1996) - Rated 26 Oct 2024
80 68% Woman of the Hour (2024) - Rated 26 Oct 2024
75 45% Blink Twice (2024) - Rated 07 Oct 2024
30 5% I Saw the TV Glow (2024) - Rated 05 Oct 2024