floderre

floderre
Movie Buff - 241 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2013
Location: Buenos Aires, Quilmes, Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 90% Suspiria (1977) - Rated 02 Jan 2015
100 90% Eraserhead (1977) - Rated 30 Jan 2014
98 81% Wild at Heart (1990) - Rated 30 Jan 2014
98 81% Lost Highway (1997) - Rated 30 Jan 2014
100 90% Mulholland Drive (2001) - Rated 30 Jan 2014
89 51% Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Rated 30 Jan 2014
97 80% Amadeus (1984) - Rated 30 Jan 2014
90 63% Hook (1991) - Rated 30 Jan 2014
60 20% Ted (2012) - Rated 30 Jan 2014
96 79% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 30 Jan 2014