flr666

flr666
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2008
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 87% Don't Look Now (1973) - Rated 12 Dec 2008
90 87% Bad Timing (1980) - Rated 12 Dec 2008
85 67% Walkabout (1971) - Rated 12 Dec 2008
90 87% Fight Club (1999) - Rated 12 Dec 2008
95 98% Snow White and the Seven Dwarfs (1937) - Rated 12 Dec 2008
80 45% The Crow (1994) - Rated 12 Dec 2008
65 12% True Lies (1994) - Rated 12 Dec 2008
90 87% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 12 Dec 2008
40 6% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 12 Dec 2008
85 67% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 12 Dec 2008