fluffy8ac

fluffy8ac
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 03 Sep 2013
Location: Otisville, MI, USA

more Recent Ratings

Check out fluffy8ac's...

95 87% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 03 Sep 2013
100 97% Forrest Gump (1994) - Rated 03 Sep 2013
77 53% Liar Liar (1997) - Rated 03 Sep 2013
33 20% Crash (2005) - Rated 03 Sep 2013
8% Seven Samurai (1954) - Rated 03 Sep 2013
88 77% Se7en (1995) - Rated 03 Sep 2013
80 66% Gladiator (2000) - Rated 03 Sep 2013
88 77% Bonnie and Clyde (1967) - Rated 03 Sep 2013
50 30% Risky Business (1983) - Rated 03 Sep 2013
80 66% The Wizard of Oz (1939) - Rated 03 Sep 2013