Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
fluid surfer

Film Freak - 572 Film Ratings

Member Since: Feb 24, 2010

Location: izmir, Turkey

more Recent Ratings
Check out fluid surfer's...
60 27% Saraitda (2020) - Jan 24, 2021
78 82% My Sassy Girl (2001) - Jan 24, 2021
64 40% The Queen's Gambit (2020) - Jan 10, 2021
52 13% Project Power (2020) - Jan 08, 2021
76 79% Cross of Iron (1977) - Jan 02, 2021
61 31% The Ninth Gate (2000) - Jan 01, 2021
66 49% El practicante (2020) - Dec 26, 2020
52 13% The Midnight Sky (2020) - Dec 25, 2020
65 45% The Trial of the Chicago 7 (2020) - Dec 25, 2020
61 31% Everybody Knows (2018) - Dec 18, 2020