fluoronaut

fluoronaut
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 25 Mar 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% Goodfellas (1990) - Rated 17 Jun 2016
0% Battlefield Earth (2000) - Rated 01 Jun 2016
"This is probably the worst film I have ever seen."
75 31% Being John Malkovich (1999) - Rated 01 Jun 2016
95 88% Margin Call (2011) - Rated 01 Jun 2016
90 75% The Assassination of Richard Nixon (2004) - Rated 11 May 2016
80 45% Strangers on a Train (1951) - Rated 10 May 2016
90 75% Arlington Road (1999) - Rated 10 May 2016
85 61% Fletch (1985) - Rated 10 May 2016
75 31% Chalet Girl (2011) - Rated 04 May 2016
90 75% Laura (1944) - Rated 04 May 2016