FlynnC

flynnc
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2016

more Recent Ratings

95 85% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 19 Mar 2016
100 95% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 19 Mar 2016
95 85% Vanilla Sky (2001) - Rated 19 Mar 2016
40 22% Bruce Almighty (2003) - Rated 17 Mar 2016
90 70% The Bourne Identity (2002) - Rated 17 Mar 2016
90 70% Top Gun (1986) - Rated 17 Mar 2016
5% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 17 Mar 2016
90 70% Inception (2010) - Rated 16 Mar 2016
5% Mission: Impossible III (2006) - Rated 16 Mar 2016
60 27% Skyfall (2012) - Rated 16 Mar 2016