flytrapper

flytrapper
Movie Buff - 293 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 73% The Breakfast Club (1985) - Rated 13 Feb 2015
40 6% Prometheus (2012) - Rated 13 Feb 2015
70 40% The Meaning of Life (1983) - Rated 13 Feb 2015
60 19% Sixteen Candles (1984) - Rated 13 Feb 2015
70 40% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 13 Feb 2015
60 19% Finding Nemo (2003) - Rated 13 Feb 2015
60 19% A Clockwork Orange (1971) - Rated 13 Feb 2015
80 73% Ocean's Eleven (2001) - Rated 13 Feb 2015
80 73% Mud (2013) - Rated 13 Feb 2015
50 11% Independence Day (1996) - Rated 13 Feb 2015