fmhkaya

fmhkaya
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 31 Dec 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 25% Killing Them Softly (2012) - Rated 31 Dec 2017
80 59% Seven Psychopaths (2012) - Rated 31 Dec 2017
80 59% Mystic River (2003) - Rated 31 Dec 2017
85 77% The Elephant Man (1980) - Rated 31 Dec 2017
60 1% American History X (1998) - Rated 31 Dec 2017
65 8% Only Lovers Left Alive (2014) - Rated 31 Dec 2017
90 88% 12 Angry Men (1957) - Rated 31 Dec 2017
80 59% Rear Window (1954) - Rated 31 Dec 2017
65 8% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 31 Dec 2017
85 77% Se7en (1995) - Rated 31 Dec 2017