fmschiff

fmschiff
Movie Buff - 338 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 94% Mary Poppins (1964) - Rated 08 Aug 2015
96 65% Alice in Wonderland (1951) - Rated 08 Aug 2015
94 52% Snow White and the Seven Dwarfs (1937) - Rated 08 Aug 2015
98 80% The Wizard of Oz (1939) - Rated 08 Aug 2015
94 52% The Big Lebowski (1998) - Rated 08 Aug 2015
95 59% Talk to Her (2002) - Rated 08 Aug 2015
99 86% Children of Men (2006) - Rated 08 Aug 2015
99 86% Inside Out (2015) - Rated 08 Aug 2015
96 65% Dan in Real Life (2007) - Rated 12 Jun 2012
96 65% Inside Deep Throat (2005) - Rated 12 Jun 2012