Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
fndamental

Movie Buff - 141 Film Ratings

Member Since: Jul 30, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out fndamental's...
99 76% The Shawshank Redemption (1994) - Sep 13, 2018
84 33% Lucy (2014) - Sep 13, 2018
90 57% The Green Mile (1999) - Sep 07, 2018
75 10% Adaptation. (2002) - Sep 07, 2018
99 76% The Godfather: Part III (1990) - Sep 07, 2018
100 89% Spirited Away (2001) - Sep 07, 2018
82 29% The Brand New Testament (2015) - Sep 01, 2018
94 70% Zodiac (2007) - Aug 31, 2018
90 57% Blue Is the Warmest Color (2013) - Aug 31, 2018
75 10% Faking It (2014) - Aug 31, 2018