Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
fnqpHT

Flick Fan - 24 Film Ratings

Member Since: May 31, 2018

more Recent Ratings
86 54% Big Daddy (1999) - May 31, 2018
81 27% 101 Dalmatians (1961) - May 31, 2018
87 62% The Incredibles (2004) - May 31, 2018
71 22% Tarzan (1999) - May 31, 2018
62 14% Cars (2006) - May 31, 2018
98 93% Three Men and a Baby (1987) - May 31, 2018
90 72% Mrs. Doubtfire (1993) - May 31, 2018
89 68% Home Alone (1990) - May 31, 2018
93 83% Brave (2012) - May 31, 2018
87 62% WALL·E (2008) - May 31, 2018