folkmusician

folkmusician
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 03 Jul 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 56% Jaws (1975) - Rated 16 Oct 2019
78 40% The Mask of Zorro (1998) - Rated 16 Oct 2019
50 8% Ghost (1990) - Rated 16 Oct 2019
97 98% WALL·E (2008) - Rated 12 Feb 2018
98 99% Scaramouche (1952) - Rated 16 Dec 2013
86 71% The Mark of Zorro (1940) - Rated 16 Dec 2013
89 80% Ivanhoe (1952) - Rated 16 Dec 2013
92 88% The Sea Hawk (1940) - Rated 16 Dec 2013
83 61% Jamaica Inn (1939) - Rated 16 Dec 2013
86 71% Rope (1948) - Rated 16 Dec 2013