Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
fomogho

Movie Buff - 105 Film Ratings

Member Since: Jan 15, 2020

Location: Iran

more Recent Ratings
98 73% Parasite (2019) - Jan 20, 2020
100 90% Interstellar (2014) - Jan 20, 2020
100 90% Inception (2010) - Jan 20, 2020
100 90% Saving Private Ryan (1998) - Jan 20, 2020
98 73% Primer (2004) - Jan 20, 2020
95 56% The Muppets (2011) - Jan 20, 2020
98 73% Mary Poppins (1964) - Jan 20, 2020
90 38% Dumb and Dumber (1994) - Jan 20, 2020
98 73% Capote (2005) - Jan 20, 2020
98 73% The Illusionist (2006) - Jan 20, 2020