foradequadro

foradequadro
Movie Buff - 156 Film Ratings
Member Since: 02 Sep 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 63% Reservoir Dogs (1992) - Rated 02 Sep 2012
70 55% Blazing Saddles (1974) - Rated 02 Sep 2012
85 77% City of God (2002) - Rated 02 Sep 2012
100 95% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 02 Sep 2012
90 85% Trading Places (1983) - Rated 02 Sep 2012
70 55% The Hurt Locker (2009) - Rated 02 Sep 2012
65 46% The Usual Suspects (1995) - Rated 02 Sep 2012
30 6% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 02 Sep 2012
85 77% Finding Nemo (2003) - Rated 02 Sep 2012
50 22% eXistenZ (1999) - Rated 02 Sep 2012