Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
foranopium

Flick Fan - 46 Film Ratings

Member Since: Apr 8, 2020

Location: France

more Recent Ratings
Check out foranopium's...
33 7% Captain America: Civil War (2016) - Apr 08, 2020
90 93% Inside Out (2015) - Apr 08, 2020
60 39% 300 (2007) - Apr 08, 2020
80 79% Green Book (2018) - Apr 08, 2020
65 48% The Martian (2015) - Apr 08, 2020
35 9% The Hunger Games (2012) - Apr 08, 2020
50 22% The Mask (1994) - Apr 08, 2020
40 15% Thor: The Dark World (2013) - Apr 08, 2020
75 70% How to Train Your Dragon (2010) - Apr 08, 2020
50 22% Limitless (2011) - Apr 08, 2020