fordc

fordc
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2021
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 26% Bulletproof (1996) - Rated 08 Jan 2021
92 95% Amélie (2001) - Rated 07 Jan 2021
88 75% The Prestige (2006) - Rated 07 Jan 2021
72 35% A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 07 Jan 2021
55 15% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 07 Jan 2021
55 15% Falling Down (1993) - Rated 07 Jan 2021
47 7% Grease (1978) - Rated 07 Jan 2021
84 59% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 07 Jan 2021
76 45% Escape from New York (1981) - Rated 07 Jan 2021
56 21% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 07 Jan 2021