fordianz2

fordianz2
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 03 Sep 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 30% Olive Kitteridge (2014) - Rated 03 Sep 2016
98 50% Orange Is the New Black (2013) - Rated 03 Sep 2016
99 70% House of Cards (2013) - Rated 03 Sep 2016
98 50% The Americans (2013) - Rated 03 Sep 2016
97 30% The Man in the High Castle (2015) - Rated 03 Sep 2016
96 10% Better Call Saul (2015) - Rated 03 Sep 2016
100 90% Breaking Bad (2008) - Rated 03 Sep 2016
96 10% Dexter (2006) - Rated 03 Sep 2016
99 70% Homeland (2011) - Rated 03 Sep 2016
100 90% Six Feet Under (2001) - Rated 03 Sep 2016