fosch002

fosch002
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 15 Nov 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 75% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 26 Nov 2017
83 65% Planet of the Apes (1968) - Rated 26 Nov 2017
90 86% Closer (2004) - Rated 26 Nov 2017
95 94% Mulholland Drive (2001) - Rated 26 Nov 2017
80 42% Beauty and the Beast (1991) - Rated 26 Nov 2017
75 13% Rush Hour 2 (2001) - Rated 26 Nov 2017
75 13% Kick-Ass (2010) - Rated 26 Nov 2017
80 42% Quiz Show (1994) - Rated 26 Nov 2017
90 86% The Lion King (1994) - Rated 26 Nov 2017
83 65% Drive (2011) - Rated 26 Nov 2017