foshpumpa

foshpumpa
Movie Buff - 219 Film Ratings
Member Since: 02 Dec 2016
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% Dirk Gently's Holistic Detective Agency (2016) - Rated 16 Dec 2016
30 2% 12 Years a Slave (2013) - Rated 05 Dec 2016
40 4% Rango (2011) - Rated 05 Dec 2016
10 0% The Raven (2012) - Rated 05 Dec 2016
60 12% Back to the Future (1985) - Rated 05 Dec 2016
70 23% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 05 Dec 2016
70 23% Brazil (1985) - Rated 05 Dec 2016
60 12% Burn After Reading (2008) - Rated 05 Dec 2016
70 23% Requiem for a Dream (2000) - Rated 05 Dec 2016
90 80% Stalker (1979) - Rated 05 Dec 2016