fosmodern

fosmodern
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2017
Location: Trabzon, Turkey
Age: 33
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 35% Mechanic: Resurrection (2016) - Rated 04 Aug 2017
85 35% Source Code (2011) - Rated 02 Aug 2017
95 87% Parker (2013) - Rated 02 Aug 2017
95 87% The Mechanic (2011) - Rated 02 Aug 2017
94 79% The Italian Job (2003) - Rated 02 Aug 2017
90 67% Maze Runner: The Scorch Trials (2015) - Rated 02 Aug 2017
94 79% In Time (2011) - Rated 02 Aug 2017
90 67% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 02 Aug 2017
88 50% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 02 Aug 2017
95 87% Taken (2008) - Rated 25 Jul 2017