Fox1

fox1
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 09 May 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 30% The Ninth Gate (2000) - Rated 14 Aug 2007
90 87% Cowboy Bebop: The Movie (2001) - Rated 14 Aug 2007
82 80% Princess Mononoke (1997) - Rated 14 Aug 2007
58 25% Mystery Men (1999) - Rated 14 Aug 2007
50 17% Deep Blue Sea (1999) - Rated 14 Aug 2007
41 9% Miss Congeniality (2000) - Rated 14 Aug 2007
80 73% The Princess Bride (1987) - Rated 14 Aug 2007
50 17% Slap Shot (1977) - Rated 14 Aug 2007
35 8% Swingers (1996) - Rated 14 Aug 2007
32 6% The Fast and the Furious (2001) - Rated 14 Aug 2007