fr0stdude

fr0stdude
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 13 Jan 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 0% The Lego Movie (2014) - Rated 13 Jan 2019
80 0% Men in Black (1997) - Rated 13 Jan 2019
75 0% The Golden Compass (2007) - Rated 13 Jan 2019
75 0% Superman Returns (2006) - Rated 13 Jan 2019
85 0% Avatar (2009) - Rated 13 Jan 2019
75 0% Apocalypto (2006) - Rated 13 Jan 2019
75 0% Click (2006) - Rated 13 Jan 2019
80 0% The Transporter (2002) - Rated 13 Jan 2019
75 0% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 13 Jan 2019
80 0% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 13 Jan 2019