frain1

frain1
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 31 Jul 2014
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 18% Gone Girl (2014) - Rated 22 Oct 2014
92 47% Swordfish (2001) - Rated 03 Aug 2014
75 12% Side Effects (2013) - Rated 03 Aug 2014
50 1% Elysium (2013) - Rated 03 Aug 2014
75 12% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 03 Aug 2014
92 47% Gravity (2013) - Rated 03 Aug 2014
50 1% The Counselor (2013) - Rated 03 Aug 2014
68 6% Prisoners (2013) - Rated 03 Aug 2014
90 36% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 02 Aug 2014
95 61% Nymphomaniac: Volume 1 (2013) - Rated 02 Aug 2014