Frakes

frakes
Movie Buff - 136 Film Ratings
Member Since: 19 Jul 2022
Location: Palm Beach Gardens, Florida, USA

more Recent Ratings

70 38% Asteroid City (2023) - Rated 24 Jul 2023
65 24% The Endless Summer (1966) - Rated 24 Jul 2023
90 85% Oppenheimer (2023) - Rated 24 Jul 2023
70 38% The Cat Returns (2002) - Rated 29 Apr 2023
90 85% No Country for Old Men (2007) - Rated 29 Apr 2023
80 67% 12 Angry Men (1957) - Rated 24 Apr 2023
70 38% The Whale (2022) - Rated 23 Apr 2023
30 4% Ant-Man and the Wasp: Quantumania (2023) - Rated 23 Apr 2023
60 17% Cocaine Bear (2023) - Rated 23 Apr 2023
80 67% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 23 Apr 2023