framerate

framerate
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 31 Oct 2015
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 50% 3 Days of the Condor (1975) - Rated 01 Dec 2015
75 50% The End of the Tour (2015) - Rated 13 Nov 2015
80 84% Frances Ha (2013) - Rated 12 Nov 2015
75 50% Ex Machina (2015) - Rated 07 Nov 2015
75 50% The Player (1992) - Rated 02 Nov 2015
85 92% Shutter Island (2010) - Rated 31 Oct 2015
70 15% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 31 Oct 2015
75 50% Gone Girl (2014) - Rated 31 Oct 2015
75 50% The Adjustment Bureau (2011) - Rated 31 Oct 2015
80 84% Nightcrawler (2014) - Rated 31 Oct 2015