FrancoGonzo

francogonzo
Criticker Zealot - 10526 Film Ratings
Member Since: 16 Feb 2016

more Recent Ratings

19% Alice in the Wooly West (1926) - Rated 23 Jul 2024
15 81% The Munekata Sisters (1950) - Rated 22 Jul 2024
36% Black Dragon (1989) - Rated 20 Jul 2024
15 81% Silent Night (2023) - Rated 19 Jul 2024
12% Blood Beat (1985) - Rated 17 Jul 2024
29% Where Are the Dreams of Youth? (1932) - Rated 16 Jul 2024
12% So Fine (1981) - Rated 15 Jul 2024
10 49% Born to Win (1971) - Rated 15 Jul 2024
12% The Town That Dreaded Sundown (1976) - Rated 11 Jul 2024
12% Ghost Ship (2002) - Rated 09 Jul 2024