frank303

Film Freak - 793 Film Ratings
Member Since: May 8, 2019
Check out frank303's...
80 67% | Ghost in the Shell (1995) - May 08, 2019 |
70 37% | The Hunt for Red October (1990) - May 08, 2019 |
70 37% | Home Alone (1990) - May 08, 2019 |
70 37% | Gremlins 2: The New Batch (1990) - May 08, 2019 |
90 89% | Goodfellas (1990) - May 08, 2019 |
70 37% | The Godfather: Part III (1990) - May 08, 2019 |
80 67% | Edward Scissorhands (1990) - May 08, 2019 |
70 37% | Die Hard 2 (1990) - May 08, 2019 |
80 67% | The Wolf of Wall Street (2013) - May 08, 2019 |
90 89% | Back to the Future Part III (1990) - May 08, 2019 |