frankelee

frankelee
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 28 Oct 2021
Location: EAST LIBERTY, OH, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 25% Your Highness (2011) - Rated 28 Oct 2021
82 80% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 28 Oct 2021
82 80% American Hustle (2013) - Rated 28 Oct 2021
75 55% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 28 Oct 2021
81 65% Eastbound & Down (2009) - Rated 28 Oct 2021
87 95% Tiger King (2020) - Rated 28 Oct 2021
63 15% S. Darko (2009) - Rated 28 Oct 2021
71 35% John Wick (2014) - Rated 28 Oct 2021
48 5% Grumpier Old Men (1995) - Rated 28 Oct 2021
74 45% Arrival (2016) - Rated 28 Oct 2021