frantzm

Check out frantzm's...
85 22% | The Last of Sheila (1973) - Jan 15, 2021 |
99 72% | Downfall (2004) - Jan 15, 2021 |
100 91% | The Cabinet of Dr. Caligari (1920) - Jan 15, 2021 |
99 72% | Forbidden Planet (1956) - Dec 19, 2020 |
97 43% | Went the Day Well? (1942) - Dec 19, 2020 |
97 43% | Jojo Rabbit (2019) - Nov 21, 2020
"Sometimes it is poignant and funny. At other times, it is like a bad SNL skit. Overall quite good."
|
85 22% | Experiment in Terror (1962) - Oct 19, 2020 |
98 53% | My Fair Lady (1964) - Oct 18, 2020 |
100 91% | Cat People (1942) - Oct 18, 2020 |
98 53% | The Last Man on Earth (1964) - Oct 18, 2020 |