freakazoid

freakazoid
Cinema Addict - 1031 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 55% Lourdes (2009) - Rated 28 Mar 2013
75 69% The Red Shoes (1948) - Rated 28 Mar 2013
60 36% The Man from Earth (2007) - Rated 28 Mar 2013
78 78% Bowling for Columbine (2002) - Rated 22 Mar 2013
65 42% Sicko (2007) - Rated 22 Mar 2013
73 65% Jacob's Ladder (1990) - Rated 22 Mar 2013
41 22% U Turn (1997) - Rated 19 Mar 2013
28 16% 8MM (1999) - Rated 19 Mar 2013
68 48% Signs (2002) - Rated 19 Mar 2013
75 69% L'Eclisse (1962) - Rated 19 Mar 2013