frececroka

frececroka
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 10 Mar 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 91% Stand Up Guys (2013) - Rated 01 Jul 2014
83 86% Death Proof (2007) - Rated 14 Mar 2014
78 70% Taxi Driver (1976) - Rated 14 Mar 2014
72 53% Burn After Reading (2008) - Rated 14 Mar 2014
79 75% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 14 Mar 2014
47 20% Toy Story 2 (1999) - Rated 14 Mar 2014
20 1% The Green Hornet (2011) - Rated 14 Mar 2014
71 48% Halloween (2007) - Rated 14 Mar 2014
45 19% School of Rock (2003) - Rated 14 Mar 2014
33 8% L.A. Confidential (1997) - Rated 14 Mar 2014