freddieager

freddieager
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 23 Mar 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 47% District 9 (2009) - Rated 23 Mar 2017
60 13% Requiem for a Dream (2000) - Rated 23 Mar 2017
70 28% Reservoir Dogs (1992) - Rated 23 Mar 2017
75 47% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 23 Mar 2017
90 86% A Clockwork Orange (1971) - Rated 23 Mar 2017
95 94% Fight Club (1999) - Rated 23 Mar 2017
75 47% Full Metal Jacket (1987) - Rated 23 Mar 2017
95 94% Trainspotting (1996) - Rated 23 Mar 2017
85 78% The Godfather (1972) - Rated 23 Mar 2017
80 65% American Gangster (2007) - Rated 23 Mar 2017