freddyb

freddyb
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 26 Oct 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 40% Mad Max Beyond Thunderdome (1985) - Rated 26 Oct 2019
90 63% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 26 Oct 2019
100 90% Stand by Me (1986) - Rated 26 Oct 2019
100 90% L.A. Confidential (1997) - Rated 26 Oct 2019
90 63% Shaun of the Dead (2004) - Rated 26 Oct 2019
85 40% Air Force One (1997) - Rated 26 Oct 2019
80 22% Blades of Glory (2007) - Rated 26 Oct 2019
65 4% The Beach (2000) - Rated 26 Oct 2019
95 77% As Good As It Gets (1997) - Rated 26 Oct 2019
75 13% 127 Hours (2010) - Rated 26 Oct 2019