Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
freetvshows

Movie Buff - 495 Film Ratings

Member Since: Jan 16, 2018

Location: Czech Republic

more Recent Ratings
Check out freetvshows's...
90 32% Goodfellas (1990) - May 25, 2019
50 0% Seinfeld (1989) - May 25, 2019
80 13% Batman (1989) - May 25, 2019
70 7% The Abyss (1989) - May 25, 2019
80 13% Wall Street (1987) - May 25, 2019
100 93% Threads (1984) - May 25, 2019
100 93% The Road (2009) - May 25, 2019
100 93% The Mist (2007) - May 25, 2019
80 13% 1984 (1984) - May 25, 2019
100 93% Narcos: Mexico (2018) - May 25, 2019